Çağrı Merkezi / 0232 502 70 85

Bize Yazın / info@spreynozul.com

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Değerli müşterilerimiz ;

Sprey Nozul 1992 Yılında faaliyetlerine Sprey Nozul ve Edüktör imalatları ile başlayan Türkiye'nin ilk ve tek firması olma özelliğine sahiptir. Sprey Nozul ve Mixing Eductor (Edüktör) de çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız başlıca otomotiv , demirçelik , çimento , ilaç , gıda , boya , tarım , sulama,yangın söndürme ve daha birçok sektörde son yıllarda Türkiye de pazar payını sürekli arttırarak yabancı menşeyli rakiplerine fark atmıştır.


Sprey Nozul

Son yıllarda Türkiye de sektöründe lider olmuş tüm kuruluşlarda artık Türk menşeyli Mitsuda marka Sprey Nozul ve Mixing Eductor kullanmaya başlamışlardır. Kalite ve ürün yelpazesini sürekli yatırımlarla geliştiren Mitsuda 2015 yılından itibaren yurtdışı bayiliklerini oluşturarak tüm dünyanın tanıyacağı bir Sprey Nozul Türk markası olacaktır.

Sprey Nozul siz değerli müşterilerimizin desteği ile ürün geliştirme ve kalite çalışmalarına devam etmektedir. Önümüzdeki yıllarda Türkiye ve Dünya'da Sprey Nozul ve Mixing Eductor (Edüktör) imalatın'da lider kuruluş olabilmek için gerek imalat safhasın'da gerekse satış ve satış sonrası desteğimizle siz değerli müşterilerimize hizmete devam edecektir.


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...
Ana Sayfa
Auto Language Detection

Copyright 2019 Sprey Nozul