Çağrı Merkezi / 0232 502 70 85

Bize Yazın / info@spreynozul.com

SCALEMASTER

Anasayfa / SCALEMASTER
Sevdiklerinizle Paylaşın


 


SCALEMASTER  ® TÜRKÇE KATALOG

SCALEMASTER TUFAL KALDIRMA TEKNOLOJİSİ

İyileştirilmiş ürün kalitesi, tesis verimliliği ve enerji ve suyun azaltılması modern haddehanelerin hayati ön koşullarıdır. Kireç çözücüleriniz için bu ihtiyaçların cevabı SCALEMASTER®'dır.

Daha İyi Yüzey Kalitesi Jilet gibi keskin SCALEMASTER®, birincil ve ikincil ölçeği her zamankinden daha hızlı ve daha kapsamlı bir şekilde keser.

Yüksek etkili jet, yüzey çizgilerini ortadan kaldıracak şekilde eşit şekilde dağıtılmıştır.

Bu, şeridin tüm genişliği boyunca kesinlikle temiz ve pürüzsüz bir yüzey sağlar.

Daha Düşük Enerji ve Su Tüketimi

Geleneksel nozullarla karşılaştırıldığında SCALEMASTER® % 30'a kadar daha az su kullanır ve daha düşük basınçlarda çalışabilir. Sonuç olarak, gerekli pompa kapasitesi önemli ölçüde azaltılır.

Bu, hem enerji için daha düşük işletme maliyetleri hem de pompalar için daha düşük sermaye harcamaları anlamına gelir.

Ayrıca, SCALEMASTER® üzerinde bulunan yerleşik filtre ile, ön filtreleme maliyetlerinden tasarruf edebilirsiniz .


Uzun Ömür ve Kolay Kullanım

SCALEMASTER®, en zorlu değirmen koşullarına dayanacak şekilde üretilmiştir. Tungsten karbür uç, en yüksek basınçlara, düşük su kalitesine ve aşındırıcı parçacıklara dayanabilir.

Bir nozülün değiştirilmesi gerektiğinde, SCALEMASTER® onu hem hızlı hem de hatasız yapmak için tasarlanmıştır. Uç, dengeleyici ve filtre önceden monte edilebilir ve daha sonra başlığa tek bir ünite olarak monte edilebilir.

Ayrı parçalar yerine bu tek üniteyi monte ederek, kurulum tek elle gerçekleştirilebilir ve bakım personelinin nozulları en zor yerlerde hızlı bir şekilde kurmasına yardımcı olur.

Nozulun kendi kendini hizalama özelliği, kapağın yalnızca hizalama sağlandığında sıkılabilmesini sağlar.

SCALEMASTER®'ın geliştirilmesiyle Mitsuda, tufal kaldırma alanındaki yenilikçi itibarını bir kez daha canlandırıyor ve dünya standartlarında yüzey kalitesi elde etmede büyük bir ilerleme sağlıyor . SCALEMASTER® birçok nozul tasarımının avantajlarını tek bir pakette birleştirir.

Yüz yılı aşkın bir süredir nozul tasarımından elde edilen deneyime ve nozül teknolojisindeki en son araştırmalara dayanmaktadır.


Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...
Ana Sayfa
Auto Language Detection

Copyright 2019 Sprey Nozul